reklama 11B

Účastníci mistrovství světa se utkali v pražském ST**. Vyhrál Tretera

 27.08.2022 20:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Sobotním vrcholem čtyřdenních parkurových závodů v rámci Velké ceny Prahy byla soutěž stupně ST**, v níž se o přední příčky utkali účastníci mistrovství světa. Vítězem se nakonec stal Vladimír Tretera s Gangsterem V/H Noddevelt.

reklama 12C
 
První čtyři příčky v sobotní soutěži s výškou překážek do 140 centimetrů obsadili jezdci, kteří buď startovali, nebo budou startovat na letošním mistrovství světa. 
 
Nejvyšší pozici vybojoval účastník šampionátu v dánském Herningu Vladimír Tretera na své stájové jedničce Gangsterovi V/H Noddevelt. Stejný jezdec skončil čtvrtý v sedle klisny Glierite, když protnul cílovou čáru o pět sekund později než při vítězné jízdě. 
 
Druhé místo patřilo dalšímu jezdci startujícímu před pár týdny mezi světovou elitou v Herningu. Aleš Opatrný však nesedlal v tomto případě svého nejlepšího koně Forewera, ale Dialektra. 
 

Psali jsme: MS v Herningu: Gangster je čím dál lepší, chválí ho Vladimír Tretera

 
Na třetí příčku dosáhl úřadující parkurový vicemistr České republiky Miloslav Příhoda s Ibizou D, jenž se již za dva týdny vypraví do italského Pratoni del Vivaro, kde se s Ferreolusem Lat plánuje představit při mistrovství světa ve všestrannosti. 
 
Velká cena Prahy vyvrcholí v Chuchle Areně Praha stejnojmennou soutěží s výškou překážek 150 centimetrů v neděli od 14:45 hodin a žádný ze zmíněných jezdců v ní nebude chybět.
 
Foto: Kateřina Návojová


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE