ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11B

reklama

Tretera vyhrál s Gangsterem sobotní stočtyřicítku na Toscana Tour 2022

 26.03.2022 21:25 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

Početná výprava českých jezdců si připsala několik dalších pěkných umístění během Toscana Tour v italském Arezzu. Nejlépe se dařilo Vladimíru Treterovi, jenž v sedle Gangstera V/H Noddevelt v sobotu vyhrál v rámci Gold Tour soutěž do 140 centimetrů.

reklama 12B

 
Nejvýraznějšího úspěchu dosáhl z českých reprezentantů při mezinárodních skokových závodech v italském Arezzu Vladimír Tretera. V sobotu na valachovi Gangsterovi V/H Noddevelt nenašel přemožitele v soutěži do 140 centimetrů, která je součástí Gold Tour. Na druhou umístěnou domácí dvojici v pořadí měl náskok rovné čtyři desetiny sekundy.
 
Do 140 centimetrů se skákalo i v rámci Silver Tour. Ve dvoufázové soutěži se vešel do TOP10 Jan Štětina s hřebcem Presleym. K vítězství mu scházely čtyři vteřiny. Při jiném klání na stejné úrovni se dařilo Lucii Strnadlové s valachem Solidat a Filipovi Doležalovi na Dollarovi-KL. Ani oni nezaznamenali žádný trestný bod, byť na umístění mezi nejlepšími jim dosažený čas nestačil.
 
Nejvyšší parkur měl překážky vysoké 145 centimetrů. Marek Hentšel s Trend D Elsendamem Z na něm nechyboval a umístil se jako osmnáctý. O čtyři příčky za ním byl Filip Doležal s valachem Coup de Couer GP Madame Z. Ani on nezaznamenal žádnou penalizaci. Jednu chybu měl Kamil Papoušek na Warnessovi. 
 
Radost z české výpravy měla jistě i Sofie Najmanová. Ta na Jaydenovi dojela třetí v soutěži do 135 centimetrů. Šestá byla ve stotřicítce Petra Pařenicová s klisnou Crazy, a to i přes jednu chybu. 
 
Foto: poskytla Klára Kohoutová
Video: poskytla Alice Švejcarová
 


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace