reklama 11B

Tretera osmý v Grand Prix CSI3* Šamorín. Michlíčková dvakrát čtvrtá

 24.07.2022 18:07 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

Jedinou českou dvojicí, která postoupila v neděli 24. července do rozeskakování Grand Prix CSI3* v Šamoríně, byl Vladimír Tretera a Gangster V/H Noddevelt. Na zkráceném parkuru však jednou chyboval a skončil osmý.

reklama 12A
 
Základní část Grand Prix při CSI3* v Šamoríně absolvovalo s nulou na bodovém kontě dvanáct dvojic a pět z nich zopakovalo čistou jízdu i napodruhé. Vítězem se nakonec stal Portugalec Rodrigo Giesteira Almeida na hřebci Imposant van de Reger, když mu časomíra v cíli rozeskakování ukázala hodnotu 39,47. 
 
Ze slovenských jezdců se rozeskakoval Radoval Šillo na valachovi Quadrosson Ask. Ten ale napodruhé zaznamenal dvě chyby. Vladimír Tretera s Gangsterem V/H Noddevelt měl jednu chybu a v kombinaci s časem 45,19 sekundy se umístil osmý. 
 
Filip Doležal s valachem Coup de Coeur Gp Madame Z skončil před branami rozeskakování třináctý. V základním parkuru udělal jednu chybu podobně jako šestnáctý Radovan Cibere v sedle Coquimba. Nikola Bielíková na Carisonovi dovezla do cíle soutěže s výškou překážek 150 centimetrů osm trestných bodů, stejně jako Aleš Opatrný a Forewer. 
 

Psali jsme: Opatrný s Forewerem skončil v Šamoríně druhý při kvalifikaci do GP

 

Tuto hlavní soutěž celého mítinku nedokončila Mariana Michlíčková na valachovi Departure S, ale dařilo se jí při jiných startech. V juniorské Grand Prix se umístila s Daltonem de Tiji čtvrtá ex-aequo společně s Natálií Kovářovou na klisně Jamille WV. Čtvrtá byla Michlíčková i v Grand Prix CSIY-A na parkuru do 145 centimetrů, tentokrát ve dvojici s klisnou Claire 159. O příčku před ní byla Sofie Najmanová s valachem Nativio van het Leliehof. 
 
Stopětačtyřicet centimetrů měl i parkur Grand Prix CSI2*, ve které nejlepší český výkon podal Jan Štětina na Gylordovi. Ten skončil po chybě třináctý. Jedenáctý byl Bronislav Chudyba na valachovi Vroom de La Pomme Z, šestý jeho krajan Viliam Nastický na klisně Meidlinger S Chiara. 
 
Janu Štětinovi se dařilo i s mladými koňmi. V kategorii pětiletých byl třetí s Dariusem-H, zatímco druhá byla Sandra Tomaidesová s hřebcem Quitelanem a první dokončil Kamil Papoušek na klisně Izzabelle. Tomaidesová figuruje s klisnou Ever Given na dvanáctém řádku výsledkové listiny ve finále šestiletých koní. Ve finále sedmiletých pak Jan Štětina vybojoval třetí příčku s Kannarcem. 
 
Foto: poskytl Vladimír Tretera
 Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE