EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11B

reklama

Svobodová podruhé vyhrála při CSI2* v O2 areně. Zářila i Helebrantová

 21.11.2021 13:27 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Česká reprezentantka Tereza Svobodová přijela s klisnou Britanií do pražské O2 areny ve skvělé formě. Po pátečním vítězství tato dvojice nenašla přemožitele ani v neděli. Nejblíže se k ní dostala Anna Helebrantová. Ta obsadila druhou a pátou příčku.

reklama 12C

 
O úvod nedělního programu se postarala soutěž CSI2* Medium Tour s výškou překážek 135 centimetrů. Nejlepší čas se zastavil na hodnotě 53,08 sekundy a patřil české jezdkyni Tereze Svobodové. Ta si tak s klisnou Britanie připsala po pátečním vítězství a sobotním třetí místě opět první příčku. 
 
Velmi dobře se neděle vydařila také Anně Helebrantové. V úvodu soutěže zajela dobrý parkur s valachem Epo van de Achterhoek Z a čas 55,28 vteřiny stačil na páté místo. Ještě lepší byla v sedle svého druhého koně. S Gretou SW totiž dokončila v čase 53,51 vteřiny a mohla se tak radovat z druhé pozice. O více jak vteřinu pomalejší byla na třetí pozici maďarská dvojice Aliz Alasztics a Chablis 163.
 
Na dekorování elitní osmičky jsme měli ještě jednu českou zástupkyni, a to Kateřinu Bubákovou. Ta si po bezchybné jízdě s časem 55,57 vteřiny zajistila s klisnou Clintons Dream Girl pěkné šesté místo. 
 
Foto: Kateřina Návojová
 
 


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace