ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11D

reklama

Skvělé páté místo pro Lindu Portychovou v GP Exloo. Vyhrál Dubbeldam

 04.09.2021 19:10 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V sobotních odpoledních hodinách byla na programu v nizozemském Exloo závěrečná Grand Prix CSI2* na výškách 145 centimetrů. Výbornou formu si udržela Linda Portychová s Copin’s Boyem a uzavřela své působení pátým místem ve vrcholné soutěži.

reklama 12D

Poměrně netradičně vyvrcholil nizozemský mezinárodní parkurový podnik v Exloo prostřednictvím závěrečné Grand Prix Longines Rankings již v sobotu odpoledne. Za Českou republiku se do této soutěže s překážkami vysokými 145 centimetrů kvalifikovala Linda Portychová se svým hřebcem Copin’s Boyem, a nakonec z toho bylo skvělé páté místo po bezchybném základním kole i rozeskakování. 
 
Na prvních třech pozicích se umístily domácí nizozemské dvojice. Vítězství si v závěru s nejrychlejším časem rozeskakování připsal nizozemský parkurový šampion a zlatý medailista z olympiády v Sydney Jeroen Dubbeldam s klisnou Cosa Nostra. Druhý skončil Willem Greve s hřebcem Grandorado Tn a místo třetí patřilo dvojici Sander Geerink a Global. 
 

Kompletní výsledky naleznete ZDE

 
Foto: Linda Portychová 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace