Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Sbírka na pomoc Sportovní stáji Málek vrcholí. Na účtu je 1,28 milionu

 30.09.2021 09:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

S koncem září končí i Sbírka na pomoc Sportovní stáji Málek, která vznikla začátkem září po tragickém požáru v obci Boháňka na Jičínsku, kde zmíněná stáj sídlí. Na transparentním účtu u Raiffeisen Bank se sešlo dosud 1.278.537,76 korun.

reklama 12C
 
Přesně před měsícem zachvátil areál Sportovní stáje Málek v obci Boháňka požár, který si nakonec vyžádal dva koňské životy. Mezi jezdeckou komunitou se zvedla vlna solidarity a na popud jezdkyně Andrey Halíkové vznikl transparentní účet, na který se během několika málo dnů sešlo přes milion korun.
 

Psali jsme: Bugatti svůj boj o život prohrál. Obrovská vlna solidarity neutichá

 
K 30. září, kdy je oficiálně poslední den pro zasílání finančních příspěvků, je na transparentním účtu u Raiffeisen Bank, jehož číslo je 2223336686/5500, přesně 1.278.537,76 korun. Konečná částka by měla být předána zástupcům Sportovní stáje Málek začátkem října.
 
Foto: se souhlasem SDH Hořice a hasičů Královéhradeckého kraje


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace