ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11B

Premiéra CDIO v Brně. Na Panské líše se pojede Pohár národů mládeže

 22.01.2022 18:25 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Jezdecký klub Panská lícha se rozhodl, že poprvé ve svém areálu uspořádá při Světovém poháru v drezuře i soutěž Pohár národů, a to konkrétně pro kategorie mladých jezdců, juniorů, dětí a pony. Na rozšíření soutěží upozornila Česká jezdecká federace.

reklama 12D
 
Pořadatel brněnského Světového poháru v drezuře se rozhodl poprvé na území České republiky uspořádat oficiální soutěže družstev. Kategorie CDIO byly vypsány pro mladé jezdce, juniory, děti na velkých koních i ponících. 
 
„Neznamená to však, že by se těchto závodů nemohli účastnit také jednotlivci. Můžeme se tak těšit měsíc před mistrovství Evropy juniorů a mladých jezdců v britském Hartpury a dva měsíce před mistrovství Evropy dětí v maďarském Pilisjászfalu na poslední prověrky našich a zahraničních družstev před těmito vrcholy závodní sezony,“ uvedli zástupci České jezdecké federace na svých internetových stránkách.
 

Psali jsme: O drezurní vrcholy se postará trojice pořadatelů. CDI už i v Olomouci

 
Doplnili také, že kromě těchto kategorií pořadatel doplnil rundu pro jezdce do 25 let a také na rundu pro mladé koně. Hlavní pozornost však na sebe dál budou poutat nejnáročnější soutěže na úrovni CDI-W a CDI3*, přičemž tři hvězdy budou rozděleny na malou a velkou rundu. 
 
Mezinárodní drezurní závody v Brně proběhnou na Panské líše od 23. do 26. června. Od 19. do 22. května bude premiérově hostit závody CDI i Equine Sport Center v Olomouci. Dle kalendáře FEI se tam bude soutěžit v kategoriích CDI3*, CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP, CDIU25, CDIAm.
 
Ilustrační foto: Stanislav Pitela
Zdroj: ČJF a FEI


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE