ŽIVĚ na EquiTV.cz Světový pohár CSI2*-W Olomouc, dostihy Karlovy Vary
reklama 11A

reklama

Re-live: Pardubice přivítají první diváky. Pusťte si tiskový brífink

 12.05.2021 12:24 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

Ve středu 12. května proběhla v prostorách paddocku tisková konference k zahájení nové dostihové sezony v Pardubicích, na níž zaznělo několik novinek před prvním letošním mítinkem. Internetová televize EquiTV.cz ji přenášela živě, pusťte si záznam.

reklama 12A
 
Hosty tiskové konference Pardubického závodiště byli primátor města Pardubice Martin Charvát, předseda představenstva společnosti Dostihový spolek Petr Kvaš, ředitel společnosti Jaroslav Müller a zástupci partnerů Slavia pojišťovny Zbyněk Veselý a holdingu BICZ paní Daniela Filo, za přímé aktéry dostihů se zúčasnil vítěz Velké pardubické Jan Kratochvíl.
 

Foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace