ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11D

reklama

Papoušek vyhrál v Ebreichsdorfu Silver Tour. Tretera byl desátý v GP

 06.03.2022 19:48 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Čeští jezdci úspěšně zakončili v neděli 6. března účast na mezinárodních skokových závodech CSI2* v rakouském Ebreichsdorfu. Kamil Papoušek zvítězil s Great Feelingem ve finále Silver Tour, Vladimír Tretera s Gangsterem skončil desátý v Grand Prix.

reklama 12C

 
Vrcholem mezinárodních skokových závodů CSI2* v rakouském Ebreichsdorfu byla v neděli 6. března Grand Prix s výškou překážek 145 centimetrů. 
 
Skvěle se v ní vedlo slovenským reprezentantům. David Horváth s Vroom de la Pomme Z skončil druhý za domácím Markusem Sauruggem na Baloubet by ETL, Michaela Ješková se radovala ze čtvrté příčce v sedle Cador Rubin.
 
Z Čechů skončil ve Velké ceně nejlépe Vladimír Tretera ve dvojici s Gangsterem V/H Noddevelt. Po jedné chybě se umístil desátý. Kamil Papošuek s Warnessem zaznamenal osm trestných bodů, které znamenaly dvacátý řádek výsledkové listiny.
 
Kamil Papoušek si však připsal i jedno vítězství, a to s Great Feelingem ve finále Silver Tour na výšce 135 centimetrů. V této soutěži jsme mohli držet palce i dalším českým reprezentantům. Do první desítky se vešla ještě Sofie Najmanová s Jayden. 
 
V juniorské soutěži CSIJ do 130 centimetrů předvedl pěkný výkon Viktor Skutecký s Nenou Chanti Z. Po čisté a rychlé jízdě skončil druhý. Druhou příčku vybojoval ve finále CSIYH Youngster Tour Kamil Papoušek ve dvojici s klisnou Criminal Love. 
 
Foto: poskytli Kamil Papoušek a Klára Kohoutová
 
 

 

 


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace