reklama 11A

Opatrný zvládl úvod MS v Herningu ve skvělém čase, ale jednou chyboval

 10.08.2022 15:20 | AUTOR: Josef Malinovský |
PRÁVĚ TEĎ

ikonka

Velmi svižnou jízdu předvedl český reprezentant Aleš Opatrný v sedle Forewera při zahajovacím honebním skákání mistrovství světa v dánském Herningu. Zaznamenal však jednu chybu, stejně jako Vladimír Tretera s Gangsterem v/h Noddevelt.

reklama 12D

 
Aleš Opatrný s Forewerem předvedl při prvním startu v rámci mistrovství světa v Herningu na parkuru s výškou překážek 155 centimetrů velmi svižnou jízdu a honební skákání dokončil v čase 82,92 sekundy. 
 
To byl jeden z nejlepších časů, ale další čtyři vteřiny české dvojici přibyly na kontě za jednu chybu ve dvojkombinaci. I tak to po odjetí více jak šedesáti dvojic stačilo na průběžné devatenácté místo.
 
O několik minut později vstoupil do kolbiště také náš druhý reprezentant Vladimír Tretera v sedle Gangstera v/h Noddevelt. Jeho čas v cíli byl 90,02, ale i on měl jednu chybu na jednom ze dvojskoků. Skóre 94,62 jej tak zařadilo na prozatímní 48. řádek, zatímco se Aleš Opatrný posunul na 22. místo. 
 
Ve středeční soutěži odstartuje celkem 103 dvojic, v době publikace článku tak zbývalo do konce přes třicet účastníků. Další podrobnosti připravujeme.
 
Foto: Kamila Starečková
 
 Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE