EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11B

reklama

Opatrný v rozeskakování CSI5*. O2 arena aplaudovala vítězi Zanotellimu

 20.11.2021 19:35 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Další atraktivní podívanou při GC Prague Playoffs v O2 areně nabídl vrchol rámcového programu kategorie CSI5*. Do soutěže s výškou překážek 150 centimetrů nastoupilo 41 dvojic, z nichž čtyři reprezentovaly Českou republiku.

reklama 12D
 
Kamil Papoušek s Great Feelingem inkasoval při svém posledním startu v rámci letošní galashow světového poháru osm trestných bodů a skončil osmadvacátý. O chybu méně zaznamenal v sobotu odpoledne Vladimír Tretera s Gangsterem vh Noddevelt a v kombinaci se solidním časem dosáhl na 19. řádek výsledkové listiny. 
 
Naprosto skvělý výkon předvedla Anna Kellnerová v sedle klisny Catch Me If You Can Old. Na překážkách ani jednou nechybovala, ale bohužel obdržela dva trestné body za překročení času. Jak sama uvedla, nebylo to ovšem kvůli pomalému tempu, ale kvůli tomu, že přes potlesk diváků přeslechla zvon, který spustil odpočet 45 sekund, během nichž musela projet startovní linií. Musela se tak spokojit s 16. pozicí.
 
Jediným českým jezdcem, jemuž se podařilo probojovat do rozeskakování, byl Aleš Opatrný na valachovi Forewerovi. V rozeskakování ale již čistou jízdu zopakovat nedokázal a se čtyřmi body skončil desátý. Přesto na slavnostním vyhlášení nechyběl, jelikož Forewer získal cenu pro nejlepšího koně roku plemene český teplokrevník.
 
Vítězem se nakonec stal Brazilec Marlon Modolo Zanotelli na klisně Like A Diamond van het Schaeck. Ten zkráceným parkurem projel bez jediného trestného bodu v čase 34,95 sekundy. Bez pěti setin jednu vteřinu ztrácel na Zanotelliho Francouz Tutouan Schumacher s valachem Atome Z. Z pomyslného bronzu se radoval německý jezdec Marcus Ehning s klisnou Calandou.
 
Foto: Kateřina Návojová


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace