reklama 11B

Na startu Ceny Eliota bude i Aleš Opatrný. Vyhrál ji před dvěma lety

 04.10.2022 13:38 | AUTOR

ikonka

Cena Eliota již počtvrté uzavře parkurovou sezonu v Chuchle Areně Praha. Uskuteční se ve dnech 7. až 9. října a na programu budou soutěže od 100 do 145 centimetrů. Do té nejvyšší nastoupí přibližně třicet dvojic, chybět nebude ani Aleš Opatrný.

reklama 12B
 
Snad každý fanoušek parkurového skákání ví, že Eliot byl parkurový kůň Františka Ventury, se kterým vyhrál olympijské hry v roce 1928. Právě na jeho počest se již čtvrtým rokem konají v Chuchle Areně Praha závody připomínající tohoto našeho jediného držitele zlaté olympijské medaile z jezdectví.
 
Vítězi předešlých ročníků se stali olympionici z Tokia Aleš Opatrný a Ondřej Zvára, v loňském roce si putovní pohár odvezl Matěj Kotalík. Kdo se stane vítězem čtvrtého ročníku se dozvíme v neděli 9. října 2022.
 
Na startovních listinách uvidí diváci každý den od pátku do neděle téměř 300 soutěžících. Začátek soutěží bude vždy v 8:00 hodin. Mezi startujícími budou kromě účastníků letošního juniorského evropského šampionátu i zmiňovaní reprezentanti Ondřej Zvára a Aleš Opatrný. Chybět nebude ani Vladimír Tretera, který společně s Alešem Opatrným letos startoval na mistrovství světa.
 

Psali jsme: Aleš Opatrný v Hreningu: Skvělé dvě třetiny, ale v závěru došly síly

 
Druhá říjnová neděle bývá v Chuchle Areně Praha tradičně ve znamení Ceny Eliota, ale zároveň je neodmyslitelně spojena i s Velkou pardubickou. Všichni přítomní tak budou mít možnost sledovat v přestávkách soutěží přenos z tohoto nejtěžšího a nejstaršího překážkového dostihu v kontinentální Evropě. 
 
Nedílnou součástí parkurových závodů v Chuchli jsou také doprovodné aktivity pro rodiny s dětmi. Kromě skákacích atrakcí bude pro zájemce možnost jízdy na ponících. Všechny nedělní soutěže bude živě přenášet internetová televize EquiTV.cz.
 
Zdroj: tisková informace Chuchle Areny Praha
Foto: Josef Malinovský


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE