Sledujte živě na EquiTV.cz: 27. 11. Zimní jezdecký pohár v Královicích
reklama 11C

reklama

Maďaři ovládli MS dvojspřeží. České družstvo obsadilo šestnácté místo

 12.09.2021 21:10 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Mistrovství světa dvojspřeží, které hostil od 9. do 12. září Kronenberg, ovládli reprezentanti Maďarska. Vítězem se stal Martin Holle a Maďaři vyhráli i v soutěži družstev. Čeští jezdci byli šestnáctí. Nejlépe si vedl Alexandr Soukup.

reklama 12B

 

V neděli 12. září skončilo v Kronenbergu vozatajské mistrovství světa párů. Česká republika měla zastoupení díky třem reprezentantům. Nejlépe si vedl Alexandr Soukup, který se zlepšoval s každým dnem šampionátu a nakonec obsadil 48. místo. Petr Novák dojel na 74. místě a o čtyři příčky za ním skončil Ota Bareš. V hodnocení týmů byli Češi šestnáctí.
 
Závody ovládli Maďaři. Zlato získal Martin Holle v hodnocení jednotlivců a zvítězilo i maďarské družstvo před Německem a Nizozemím. Individuální stříbro bral Franck Grimonprez z Francie a bronz vybojovala Němka Anna Sandmann.
 
Ilustrační foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace