Sledujte živě na EquiTV.cz: 27. 11. Zimní jezdecký pohár v Královicích
reklama 11D

reklama

Jorgensen a Trunnell jsou dalšími paradrezurními vítězi z Tokia

 27.08.2021 18:10 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Dánský jezdec Tobias Trhorning Jorgensen a Američanka Roxanne Trunnell se stali dalšími zlatými medailisty z jezdeckých soutěží paralympijských her v Tokiu. Trunnellová získala s Doltonem v pátečním Individual Testu dokonce přes 81 %.

reklama 12D

 
Grade I, ve kterém startovala i Češka Anastasja Vištalová s valachem Sterngreiferem, s nímž po zisku 66,964 % obsadila třináctou příčku, ovládla reprezentantka USA Roxanne Trunnell s Doltonem. Rozhodčí ji ohodnotili 81,464 %. 
 
Přes hranici 80 % se dostal i Rihards Snikus z Lotyšska, jenž startoval na King of the Dance. Z bronzu se radovala Italka Sara Morganti na koni Royal Delight. 
 

Nepřehlédněte: S výkonem v Tokiu jsem spokojena, s hodnocením 67 % ne, říká Vištalová

 
V Grade III nenašel přemožitele Dán Tobias Thorning Jorgensen na Jolene Hill, jehož rozhodčí ohodnotili 78,971 %. Další medaili pro Velkou Británii ukořistila Natasha Baker na Keystone Dawn Chorus. Britové tak mají již čtyři cenné kovy z paradrezurních soutěží v Tokiu. O jeden méně pak zaznamenali členové nizozemské reprezentace. V pátek brala bronz Rixt van der Horst v sedle Findsley.
 
Foto: FEI / Liz Gregg
Zdroj: oficiální fotobanka FEI


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace