Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Jan Štětina vítězem Memoriálu Perníčka. O prvenství se rozeskakovalo

 19.09.2021 21:30 | AUTOR: Denisa Vegrichtová

ikonka

Ve Zduchovicích probíhal od 16. do 19. září Memoriál Miloslava Perníčka. Vypsány byly dvě dvoukolové soutěže, jedna pro pony a jedna pro velké koně. V obou případech se o vítězství rozeskakovalo. Nejlepší byli Andrea Rajchmanová a Jan Štětina.

reklama 12D

Od čtvrtka 16. září se konaly závody ve Zduchovicích. Probíhalo zde finále seriálu Channel Star a Memoriál Miloslava Perníčka. V neděli se závodilo do večerních hodin a poslední dvě otevřené soutěže musely být zrušeny.
 
Memoriál Miloslava Perníčka pro pony měl své první kolo v pátek, druhé kolo se jelo v neděli. Po dvou čistých parkurech se o prvenství rozeskakovaly čtyři dvojice. Jako jediná bezchybnou jízdu zopakovala Andrea Rajchmanová s Eli a zaslouženě zvítězila. Druhá skončila Barbora Křenková s Funny 3, která v rozeskakování inkasovala pět trestných bodů. Třetí příčku obsadila po dvou chybách Martina Rydrychová a Dark Star 1. Čtvrté místo vybojovala Emma Dohnalová a elitní pětku uzavřel Václav Humplík.
 
I v soutěži pro velké koně se rozeskakovalo o příčku nejvyšší. Do zkráceného parkuru se probojovaly tři dvojice. Jedinou čistou jízdu předvedl Jan Štětina s Gylordem a stal se tak vítězem Memoriálu Miloslava Perníčka. Druhé místo obsadil Jan Bardon s Concoretem, který inkasoval devět trestných bodů. Třetí příčku vybojovala Pheline Ahlmann s Abby 1. Čtvrtý skončil Matěj Kotalík a na pátém místě se umístil Přemysl Adam. 
 
Ve večerních hodinách proběhlo ještě dekorování žebříčku Channel Star pro velké koně. V kategorii Children nejvíce bodů nasbírala Rozálie Sovová a stala se tak vítězkou celoroční soutěže. Druhé místo získala Michaela Podešvová. Třetí skončila Aneta Hajšmanová, za ní Jolana Štenglová a pátá byla Štěpána Krejčí. V kategorii Junior se nejlépe vedlo Janě Táboříkové. Druhá skončila Adéla Dvoranová a za ní Žaneta Prošková. Čtvrté místo obsadila Emma Sophia Španko a pátá skončila Sarah Dajbychová.
 
Foto: Vladimír Mestenhauser


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace