EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11A

reklama

I v pátek zněla O2 arenou hymna. V CSI2* vyhrála Tereza Svobodová

 19.11.2021 15:16 | AUTOR: Kateřina Návojová |
FOTOGALERIE

ikonka

Při GC Prague PlayOffs 2021 hrála podruhé česká hymna. V pátek dopoledne nenašla v O2 areně přemožitele Tereza Svobodová v sedle Britanie. V soutěži CSI2* Large Tour startovala jako poslední a předjela do té doby vedoucího Jana Štětinu s Gylordem.

reklama 12C

 
V pátečním dvoufázovém skákání s výškou 140/145 centimetrů dlouhou dobu vedl český reprezentant a úřadující mistr České republiky Jan Štětina. S Gylordem pokořil v druhé fázi hranici 30 sekund a zdálo se, že jeho čas se nikomu ze soupeřů nepodaří překonat. 
 
Až úplně poslední startující, Češka Tereza Svobodová, dokázala zajet rychleji. Čas 29,02 vteřiny jí tak s klisnou Britanií vynesl vítězství. Druhé místo nakonec získal Jan Štětina s Gylordem, jemuž časomíra ukázala hodnotu 29,38. Na třetím místě pak skončila Švýcarka Jane Richard Philips s valachem Fouego de la Closiere. Tato dvojice se dostala do cíle druhé fáze v čase 30,16. 
 
Tato soutěž byla pro české reprezentanty velmi úspěšná. Vedle dvou nejlepších se na dekorování elitní osmičky dostaly ještě další dvě domácí jezdkyně. Šestá skončila Valentýna Kuková s Oak Grove´s Laith a sedmé místo si svým výkonem zajistila Kateřina Tomanová s klisnou Divine Des Vergers Z. 
 
Foto: Kateřina Návojová
 
 
 
 
 


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace