ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11A

reklama

Evropský šampionát v Riesenbecku pokračuje. Favorité Will a Fredricson

 02.09.2021 12:20 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V německém Riesenbecku pokračuje ve čtvrtek 2. září od 13:00 hodin druhá kvalifikační soutěž mistrovství Evropy v parkurovém skákání. Na konci soutěže, která čítá 65 dvojic, odstartují favorité David Will a Peder Fredricson. Nechybí ani Češi.

reklama 12A

 
Český národní tým, jehož členové jsou Ondřej Zvára na Cento Lanovi, Jan Štětina na Gylordovi a Vladimír Tretera v sedle Gangstera, je po středečním honebním skákání v rámci mistrovské soutěže v Riesenbecku jedenáctý, má tudíž druhý den pořadí pět a odstartuje ve čtvrtek v první třetině soutěže. 
 
V té právě nastoupí celky na 15. až 11. pozici a až poté budou pokračovat týme od desátého do prvního místa. Ondřej Zvára figuruje ve startovní listině na 15. řádku, dvacátý je Jan Štětina a pětadvacátý Vladimír Tretera. 
 

Nepřehlédněte: Skvělý začátek Zváry s Cento Lanem na mistrovství Evropy v Riesenbecku

 
Na samém konci jsou David Will z Německa a Peder Fredricson reprezentující Švédsko. Právě jejich celkům se ve středu dařilo nejvíce, přičemž týmovou soutěž vedou Švédové, ale nejlepší individuální výsledek podal první den David Will s C Vier. 
 
Ve čtvrtek pokračuje evropský šampionát od 13:00 hodin na parkuru s výškou překážek do 160 centimetrů. Hodnocení tentokrát probíhá již dle tabulky A (článek 326). Živý přenos je možné sledovat na CMH.TV.
 
Foto: FEI / Christophe Taniere
Zdroj: oficiální fotobanka FEI


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace