Sledujte živě na EquiTV.cz: 27. 11. Zimní jezdecký pohár v Královicích
reklama 11B

reklama

Dittrichová vítězkou derby na Gabrielce. Dokončila ho polovina dvojic

 09.10.2021 22:10 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

Čtrnáctý ročník Pražského skokového derby vyhrála v sobotu 9. října Diana Dittrichová s Valerií 5. Jako jediná soutěž s parkurovými i terénními překážkami překonala bez penalizace. Polovina účastníků do cíle kilometrového kurzu nedojela.

reklama 12D
 
Celkem čtrnáct dvojic se postavilo v sobotu 9. října na start Pražského skokového derby 2021 v areálu Pražského jezdeckého klubu Gabrielka v městské části Nebušice. Polovina z nich však byla vyloučena pro trojí neposlušnost.
 
Nejvyšší penalizaci zaznamenala Kirstina Kocanová, jež s Amigem 9 inkasovala 31 trestných bodů. Dvanáctibodovou penalizaci si připsala šestá umístěná Hana Kopecká s Portou „R“.  Adéla Císařová dokončila náročnou soutěž s dvěma koňmi, jak s třetím Chestertonem, tak s pátým Baloo The Bear měla dvě chyby. Osm trestných bodů má ve výsledkové listině i Klára Voříšková s Cassablancou 1, která se umístila čtvrtá.
 
Pěknou druhou příčku vybojoval se čtyřmi body Jiří Kornalík na Fridrichovi. Nestačil pouze na Dianu Dittrichovou s Valerií 5. Ta byla v cíli jedinou účastnicí derby s nulou na bodovém kontě, a tak zaslouženě zvítězila. 
 
Foto a video: Josef Malinovský
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace