Mistrovství světa v Herningu na Jezdci.cz: voltiž, drezura, skoky
reklama 11A

reklama

Dění v týdnu: voltižní a vozatajské MČR i světoznámé CHIO v Cáchách

 14.09.2021 16:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Třetí zářijový víkend přinese opět dlouhou řádku jezdeckých akcí. Na domácí půdě se pojedou MČR ve voltiži a v soutěžích spřežení. Odehraje se také další kolo ČSP. V Cáchách se koná CHIO s českou účastí a na MS pony míří naši vozatajci.

reklama 12C

 

Cáchy hostí od 10. do 19. září festival CHIO, při němž se postupně vystřídají téměř všechny jezdecké disciplíny. Pojedou se vrcholné soutěže v drezuře, všestrannosti i skákání, včetně týmového klání. České fanoušky bude zajímat také vozatajská soutěž CAIO, v které se představí Radek Nesvačil, Jiří Nesvačil i Jiří Nesvačil junior. Vozatajové zamíří i na mistrovství světa v párech pony. Reprezentovat nás budou Milan Kadlec a Aleš Fiala. 
 
Do Palmanovy se vypraví Eliška Opravilová. Ta nastoupí do CCI2*-S s klisnou Vila Rufa. V Římě se odehraje další díl série Global Champions, která tam hostuje dva víkendy po sobě. 
 
Na domácí půdě se můžeme těšit na dva národní šampionáty. Ve Frenštátě se pojede o tituly ve voltiži, v Humpolci se budou rozdávat medaile jezdcům spřežení. Čeká nás také předposlední kolo Českého skokového poháru. To hostí Hořovice.
 
Do Zduchovic se můžete vypravit na parkury. Skákat se tam bude od 13. do 15. září při Z-Festivalu a hned poté budou následovat další parkurové závody trvající až do neděle. V Hradištku se 18. a 19. září pojede finále drezurního KMK.
 
Ilustrační foto: CHIO Cáchy
 
Zdroj: CHIO Cáchy


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace