ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11C

reklama

Dění v týdnu: V Římě Globálka, doma CCI v Borové a MČR v Kozlovicích

 07.09.2021 16:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Nabitý týden čeká fanoušky jezdectví i samotné sportovce. V Říme se jede další kolo Global Champions za české účasti. Češi budou i na MS dvojspřeží a MS ve vytrvalosti. Doma proběhne CCI v Borové a reiningové mistrovství v Kozlovicích.

reklama 12B

 

Druhý zářijový víkend přinese dlouho řadu akcí, na které se mohou soustředit fanoušci českého jezdectví. 
 
Do Říma na další kolo Global Champions se chystá Anna Kellnerová, která se tak opět zapojí do ligové soutěže v barvách Prague Lions. Navíc tam na CSI budou závodit i Anna Marie Vítek, Kristina Vítek a Sára Vingrálková. 
 
Sestry Emma a Charlotte de Moussac se představí na CSI v Paderbornu a Adam, Albert a Oliver Písaříkovi se spolu s Kateřinou Veselovskou vypraví na CSI do Kronenbergu. 
 
Proběhnou dvě mistrovství světa, na nichž nebudou chybět čeští jezdci. Janek Kroupa pojede v Ermelu v sedle koně Gazal V 6 Hektor vytrvaleckou soutěž na 160 kilometrů. Ota Bareš, Alexandr Soukup, Josef Drábek a Petr Novák nastoupí do světového šampionátu dvojspřeží v Kronenbergu.
 
Na domácí scéně se můžeme těšit na mezinárodní všestrannost. CCI3* proběhne v jihočeské Borové. Kozlovice pak hostí tradičně mistrovství České republiky v reiningu. V Litomyšli se v neděli 12. září pojede další Velká cena v rámci Českého skokového poháru a za skokovými soutěžemi se mohou jezdci vypravit i do Olomouce nebo Hradištka u Sadské. Zduchovický areál hostí finále Českého drezurního poháru pony.
 
Ilustrační foto: Stefano Grasso / GCL


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace