ŽIVĚ na EquiTV.cz: 25. 9. drezura Zduchovice, všestrannost Přeštěnice
reklama 11A

Dění v týdnu: Skokani na ME, Anna Kellnerová jede na pětihvězdové CSI

 12.07.2022 16:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Pozornost bude v polovině července přitahovat skokové ME dětí, juniorů a mladých jezdců, které se koná v Olivě. Češi tam nechybí. V plánu je několik dalších výjezdů. Na domácí půdě proběhne ČSP Velká cena Zduchovic či všestrannost v Pardubicích.

reklama 12B

 

Týden od 11. do 17. července přináší jeden z vrcholů pro jezdce v kategorii dětí, juniorů a mladých jezdců. Tím je parkurové mistrovství Evropy, které se koná v Olivě ve Španělsku a Česká republika tam má početné zastoupení. Jezdci už mají za sebou první soutěže.
 
Do zahraničí se chystá i Anna Kellnerová, kterou čeká pětihvězdové CSI ve Valkenswaardu. Řada tuzemských jezdců vyrazí do Šamorína na CSI. Těšit se můžeme na výkony Kamila Papouška, Marka Hentšela, Jana Štětiny, Filipa Doležala či Vladimíra Tretery. Sestry Vítkovy se účastní CSI v belgickém Opgalbbeeku. Radek Nesvačil a Petr Novák se představí na vozatajském mítinku CAI v Szilvásváradu v Maďarsku. 
 
Také domácí scéna nabídne několik atraktivních akcí. Martinice ožily soutěžemi pony při Pony Days, v Pardubicích se pojede Letní všestrannost a do Olomouce mohou zavítat rovněž fanoušci pony sportu. V Písku pak proběhne parkurové oblastní mistrovství.
 
Český skokový pohár čeká páté letošní kolo. Pětidenní program čítá více než dvacítku parkurů, které vyrostou na kolbišti ve Zduchovicích. Chybět nemohou hlavní soutěže všech vypsaných seriálů, tedy Amateur Tour, Czech Junior Cupu a U25. Vrcholem pak bude nedělní Velká cena Zduchovic.
 
Ilustrační foto: Kateřina Návojová


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE