ŽIVĚ na EquiTV.cz: 25. 9. drezura Zduchovice, všestrannost Přeštěnice
reklama 11C

Dění v týdnu: Mezinárodní spřežení na Moravě a další díl GC v Hamburku

 24.05.2022 16:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Během posledního květnového víkendu se příznivci vozatajského sportu mohou těšit na mezinárodní závody CAI, které se konají v Písečném nad Dyjí. Čeští jezdci se chystají i do zahraničí. V Hamburku se odehraje další kolo série Global Champions.

reklama 12D
V týdnu od 23. do 29. května se v Česku odehrají druhé letošní mezinárodní závody spřežení CAI, a to v Písečném nad Dyjí. Vypsané jsou dvou a tříhvězdové soutěže pro singly, páry i čtyřspřeží. Samostatné soutěže pojedou děti, junioři a jezdci do 25 let. Královská kategorie čtyřspřeží v CAI3* bude bodovaná do Světového poháru.
 
Na domácí půdě se odehraje i řada dalších národních mítinků. V Olomouci proběhne parkurová Cena města Olomouce, a to po celé tři dny – od pátku do neděle. V Královickém dvoře se pojede 28. května drezura a on den později tam vyrostou parkury. Skákat se bude také v Jítravě, Suché, Domažlicích, Nových Zámcích nebo Hořovicích. Na Přední Kopaninu můžete vyrazit za drezurou. Celkem je v tuzemském kalendáři přes dvacet akcí. 
 
Češi se chystají také do zahraničí, například na CSI do Grimaud a do Budapešti. Vytrvalce čekají mezinárodní závody v Weikersdorf v Rakousku a Castelsagrat ve Francii.
Další kolo série Global Champions se pojede v Hamburku. Vedle soutěží týmové ligy a Grand Prix v rámci LGCT se mohou diváci těšit i na tradiční derby. 
 
Ilustrační foto: Stefano Grasso / LGCT


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE