ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11A

reklama

Dění v týdnu: Do Kozlovic na MČR v reiningu, Písek hostí finále KMK

 01.09.2020 19:55 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Více než dvacítka akcí je zapsaná v kalendáři České jezdecké federace pro první zářijový víkend. V píseckém Zemském hřebčinci proběhne finále Kritérií mladých koní v parkurovém skákání, v Kozlovicích se pojede o tituly při MČR v reiningu.

reklama 12C

 

Mezi více než dvaceti akcemi, které proběhnou o prvním víkendu v září, převažují parkurové závody. Vyjímá se mezi nimi hlavně finále Kritéria mladých koní, jež bude od 4. do 6. září hostit Zemský hřebčinec v Písku. Hradištko se stane dějištěm jiného vyvrcholení, a to finále Champions Tour 2020 a Martinice zažijí Czech Riders Games. 
 
Neméně důležitý je tento termín pro jezdce reiningu, kteří pojedou o mistrovské tituly. Šampionát se bude konat tradičně v severomoravských Kozlovicích.
 
Do Pardubic se sjedou reprezentanti všestrannosti a vozatajové budou soutěžit v Heřmanově Městci. Také voltižéři si mohou užít závodní atmosféru v Podkrušnohorském zooparku v Chomutově.
 

Kompletní přehled závodů najdete ZDEK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace