ŽIVĚ na EquiTV.cz: 25. 9. drezura Zduchovice, všestrannost Přeštěnice
reklama 11A

Dění v týdnu: Češi v Šamoríně. Živo bude i v Opavě nebo Zduchovicích

 19.07.2022 17:00 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Předposlední červencový týden je opět plný jezdeckých akcí. Zduchovický areál bude patřit drezuře, v Hradištku, v Opavě či Brně se bude skákat. Čeští jezdci se představí také v zahraničí. Početné pole startujících přilákalo parkurové CSI v Šamoríně.

reklama 12A

 

Kalendář tuzemských akcí pro týden od 18. do 24. července je nabitý. Hned v úterý proběhlo v Hradištku další kolo skokového Kritéria mladých koní. O dva dny později pak zamíří mladí koně do Zduchovic. Tam se odehraje první kolo drezurního KMK. Na něj pak navážou další drezurní soutěže, jež tam budou probíhat až do neděle. Drezurní šampionát nabídne téměř padesát úloh určených pro mladé věkové kategorie jezdců.
 
Drezura se v předposledním červencovém víkendu pojede i v Jaroměři. Skokové závody budou probíhat na mnoha místech. Opava se stane dějištěm dalšího mítinku Českého skokového poháru, který vyvrcholí nedělní Velkou cenou. Hradištko zažije Champions Tour a parkury vyrostou také v Lounech, Brně nebo Mariánských Lázních.
Do Koles můžete zamířit na všestrannost a ve Štěnovickém Borku se jede kvalifikace na MČR v reiningu.
 
V zahraničí proběhne několik mítinků za účasti českých reprezentantů. Početná skupina zůstává v Šamoríně, kde se druhý víkend po sobě koná CSI. Nebudou chybět Aleš Opatrný, Filip Doležal, Kamil Papoušek a Vladimír Tretera. České barvy budou zastoupení i na CSI Zuidwolde. Na CCI do by měla vyrazit Adéla Císařová, které pojede hned s několika koňmi soutěže na úrovni dvou a tří hvězd.
 
Ilustrační foto: Zenon Kisza


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE