reklama 11C

reklama

Decathlon.cz nabízí: Praktické rajtky s celokoženým sedem Fouganza 900

 02.04.2021 10:00 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ Jezdecké kalhoty jsou podstatnou součástí výbavy každého koňáka. Poznejte blíž novinku v nabídce rajtek značky Fouganza - nejpropracovanější model 900 s celokoženým sedem. Ohromí vás nejen svým propracovaným designem.

reklama 12A

 

Jezdecké kalhoty jsou podstatnou částí výbavy každého koňáka. Většina aktivních jezdců nevlastní jenom jedny, ale ve svém šatníku jich má hned několik. Některé jsou oblíbenější a do stáje se nosí častěji, než ty jiné. Rajtky 900 byly testovány ve spolupráci s týmem francouzských jezdkyň, které je s naším produktovým týmem propracovali do nejmenšího detailu, aby se právě ony staly tím nejoblíbenějším kouskem. 
 
Rajtky na první pohled ohromí svým designem. Je totiž zcela odlišný od ostatních modelů, které měla naše značka doposud v nabídce. Začněme vysokým pasem - ten je u jezdkyň v poslední době velmi vyhledávaný a není se vůbec čemu divit. Při práci v sedle rajtky lépe přilehnou k zádům a nepříjemný vítr nemá šanci profouknout ke kůži. Zvýšený pas navíc opticky prodlužuje a dotváří ladnou siluetu ženských křivek. Moderní look dodávají rajtkám kontrastní linie v pase a okolo kapes.
 
Právě kapsy jsou dalším bodem, který bychom rádi zmínili. Kromě klasické kapsy na dobroty pro vaše miláčky jsou rajtky vybaveny ještě velkou kapsou na stehně. Do ní se vejdou i telefony větších rozměrů. Obě dvě kapsy jsou na zip, aby z nich žádný obsah nevypadl. 
 
Pro lepší pohodlí v sedle jsou rajtky vyrobené z pružného, ale stále odolného materiálu, který pruží do délky i šířky. Přizpůsobí se tak různým tvarům postavy. Pohráli jsme si navíc i se švy, které teď nedráždí a neobtiskují se do kůže. Přilnavost k sedlu zajišťuje celokožený sed a   nohavice končí pružnou lycrou. Sledujeme tak požadavky jezdkyň na snadnější oblékání a zároveň větší pohodlí kotníků v jezdeckých botách, které už neškrábe žádný suchý zip. 
 
Rajtky jsou součástí naší nové drezurní kolekce. Navrhli jsme je proto hned ve třech barvách. Světlá inkoustová modrá s černými detaily a sedem je ideální na tréninky a práci doma. Na závody se pak hodí bílá varianta s černými detaily a šedým sedem. Ani příznivci parkuru ale nepřijdou zkrátka. Rajtky 900 jsou vhodné do skokového sedla stejně tak, jako do toho drezurního. Zaujmout by mohla hlavně béžová varianta. Tato barva se v loňském roce začala víc a víc objevovat na skokových kolbištích a rozpoutala nový trend moderního vzhledu parkurového jezdce.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace