reklama 11D

Čeští skokané na mistrovství světa v Herningu. Ve středu vše vypukne

 09.08.2022 08:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Parkuroví reprezentanti Aleš Opatrný a Vladimír Teretera se již se svými svěřenci chystají v dánském Herningu na středeční start mistrovství světa. Gangsterem v/h Noddevelt i Forewer se do dějiště šampionátu přesunuli již o víkendu.

reklama 12B

 
V pondělí se v dánském Herningu uskutečnila veterinární kontrola koní před startem mistrovství světa v parkurovém skákání. 
 
Čeští koně Gangster v/h Noddevelt a Forewer prošli bez problémů, a tak se se svými jezdci budou moci v pravé poledne seznámit se závodní arénou. Aleš Opatrný má stanoven čas devadesátivteřinového tréninku 11:59:30 a hned po něm půjde ve 12:01:00 Vladimír Tretera.
 

Psali jsme: Doma mám jen halu, říká Tretera. V Martinicích trénoval před Herningem

 

Šéfku ekipy Markétu Šveňkovou čeká od 17:30 hodin informační schůzka a od 21:30 bude probíhat v aréně trénink pod umělým osvětlením. Češi jsou ve skupině, která bude moci na stadion vstoupit mezi 22:00 a 22:30. 
 
Vše vypukne naplno ve středu od 11:00 úvodním honebním skákáním hodnoceným podle tabulky C. Světového šampionátu se účastní také jeden slovenský reprezentant, tím je Patrik Majher s koněm Claude. 
 
Foto: Markéta Šveňková
 
 

 

Časový harmonogram

 
Středa 10. srpna
• Zahajovací soutěž - dle tabulky C do 155 centimetrů
 
Čtvrtek 11. srpna
• První kolo soutěže týmů a zároveň soutěž jednotlivců - do 165 centimetrů
 
Pátek 12. srpna
• Druhé kolo soutěže týmů a zároveň soutěž jednotlivců - do 165 centimetrů
• Medailový ceremoniál soutěže týmů
 
Sobota 13. srpna 
• Volný den
 
Neděle 14. srpna
• Finále jednotlivců - dvě kola do 165 centimetrů
• Medailový ceremoniál soutěže jednotlivců
 
 


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE