Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Český skokový tým odstartuje v Tokiu jako první. Před Čínou a Japonci

 05.08.2021 14:35 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Čtvrteční los určil českému parkurovému týmu, v němž odstartují Anna Kellnerová, Aleš Opatrný a Ondřej Zvára, startovní pořadí 1! Kvalifikace družstev začne v pátek od 12:00 hodin a nastoupí do něj celkem 19 národů. Deset jich postoupí do finále.

reklama 12C
 
V pátek od 12:00 hodin středoevropského letního času začne v tokijském Equestrian Parku týmová kvalifikace v parkurovém skákání. Na startovní listině s číslem 1 bude české družstvo.
 
Reprezentovat nás budou Anna Kellnerová s klisnou Catch Me If You Can Old, Aleš Opatrný s Forewerem a Ondřej Zvára s Cento Lanem Arcus.
 

Nepřehlédněte: Chyby mrzí. Kellnerová, Opatrný a Papoušek hodnotí první start v Tokiu

 
Po Češích budou následovat zástupci Číny, Japonska, Izraele, Mexika, Argentiny, Maroka, Nového Zélandu, Irska, Egypta, Francie, Švédska, USA, Velké Británie, Brazílie, Švýcarska, Belgie, Německa a Nizozemska.
 
„Naposledy jsme jako první startovali při kvalifikaci do Tokia. A dnes jste tam! Držíme všechno, co máme. TOP 10 na Vás čeká,“ vzkázala parkurová reprezentantka Zuzana Zelinková, která v červnu 2019 startovala v sedle Caleriho II právě při zmíněné olympijské kvalifikaci v Budapešti.
 
Foto: Tomáš Holcbecher / časopis Jezdectví
Zdroj foto: časopis Jezdectví


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace