ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11A

reklama

Češi ovládli Gold Tour v Ebreichsdorfu. Tretera vyhrál, Papoušek druhý

 04.03.2022 21:40 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Úvodní den mezinárodních skokových závodů CSI2*v rakouském Ebreichsdorfu skvěle vyšel českým reprezentantům. Gold Tour na výšce 140 centimetrů ovládl v pátek 4. března Vladimír Tretera v sedle Gangstera V/H Noddevelt. Druhý skončil Kamil Papoušek.

reklama 12A
 
Kamil Papoušek na Warnessovi dokončil páteční Gold Tour v Ebreichsdorfu jen o tři desetiny sekundy za Vladimírem Treterou s Gangsterem a skončil tak druhý. Za Čechy se umístily dvě slovenské dvojice. Michaela Ješková s Joebon Blue byla třetí, David Horváth na Vroom de la Pomme Z dojel čtvrtý.
 
V soutěži do 130 centimetrů se dařilo Vladimírovi Treterovi s Glierite. V tomto případě po čisté jízdě skončil dvanáctý. Jeden bod si zapsal s klisnou Charlyn Kamil Papoušek a zařadil se na 19. řádek výsledkové listiny. 
 

Psali jsme: Papoušek je zpět v sedle Warnesse. Čeká nás rušná sezona, konstatoval

 
V juniorské soutěži CSIJ na výšce 125 centimetrů vybojoval Viktor Skutecký čtvrté místo s Nenou Chanti Z. Do první desítky se vešla ještě osmá Laura Najmanová s Cocolinou Z. Stodvacítkový parkur CSI1* překonal Vladimír Tretera bez jediného trestného bodu se Zik Zak Z a umístil se devátý. Stejná pozice patřila Sofii Najmanové s Quinto-Yesse DS v soutěži CSYH1* do 115 centimetrů.
 
Foto: poskytla Klára Kohoutová
 

 Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace