Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

CAI Aszár-Kisber: Jiří Nesvačil celkově druhý za Józsefem Dobrovitzem

 09.08.2020 18:00 | AUTOR: Pavlína Záhorová |
VIDEO

ikonka

V neděli 9. srpna vrcholily mezinárodní závody spřežení v maďarském Aszár-Kisberu. Po třech zkouškách si v kategorii čtyřspřeží udržel výslednou druhou příčku český reprezentant Jiří Nesvačil jr., a to jen necelých sedm bodů za vítězným Dobrovitzem.

reklama 12B

Již v pátek 7. srpna odstartovaly mezinárodní závody spřežení v Aszár-Kisberu v Maďarsku, během nichž se předvedli také čeští reprezentanti Radek a Jiří Nesvačil junior. Radka bohužel vyřadila z celkového žebříčku poslední překážka maratonu, nicméně byl vyhodnocen jako druhý nejlepší ve vozatajském parkuru hned za Jiřím.
 
Jiří Nesvačil junior předvedl dále v drezuře i maratonu vždy druhý nejlepší výkon a celkově byl vyhodnocený rovněž jako druhý s celkovým výsledkem 137,11 bodu, tedy necelých sedm bodů za vítězným domácím spřežení Józsefa Dobrovitze.
 

Kompletní výsledky najdete ZDE.

 

Některé překážky maratonu si můžete prohlédnout v podání Radka Nesvačila na tomto videu:
 

 

Foto archiv NH Kladruby (Zdroj: FB), video a fotogalerie Jana NesvačilováK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace