Sledujte živě na EquiTV.cz: 27. 11. Zimní jezdecký pohár v Královicích
reklama 11A

reklama

Mnětice opět zvou na předváděcí dny hřebců

 14.02.2016 11:53 | AUTOR

V Mněticích u Pardubic se i tento rok uskuteční tradiční přehlídky plemenných hřebců. V tomto roce se mohou zájemci těšit celkem na dva předváděcí dny, oba proběhnou během měsíce března. Nově budou předvedeni i hřebci ze stáje Arcus…

reklama 12D

Plemenní hřebci působící na stanici ERC Mnětice u Pardubic se zájemcům předvedou ve dvou termínech, a to v sobotu 5. března a o týden později 12. března. Začátek předvedení jednotlivých plemenných hřebců by ml v obou případech začít ve 12:00 hodin.

rámci předváděcích dnů se budou prezentovat také koně stáje Arcus, mezi nimiž nebude chybět Cento Lano Arcus, kůň startujícíOndřejem Zvárou coby reprezentační dvojicedůležitých Pohárech národů a dalších soutěžíTento úspěšný hřebec však nebude jediným představitelem stáje Arcus.

Z nabídky hřebců v roce 2016 nechybí ani hřebci Rusel II, Caruso, Dylano, Empire, Carpallo či Tarzan. Hřebci budou ukázáni na ruce i pod sedlem.

Na stránky ERC Mnětice se dostanete ZDEreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace